BOKKA ujawnia szczegóły nowego albumu!!!

13 lutego 2018 14:50

20 kwietnia, za sprawą [PIAS] Poland and Eastern Europe, ukaże się trzeci album BOKKI zatytułowany „Life On Planet B”. Będzie to następca dobrze przyjętego krążka Dont Kiss and Tell”  z 2015 r. Na płycie znajdzie się 10 autorskich kompozycji zarejestrowanych w Little Studio w Konstancinie. Współproducentem albumu jest Daniel Walczak (producent debiutanckiej płyty Curly Heads, współproducent drugiego albumu Dawida Podsiadło). Za miks całego materiału odpowiedzialny jest Daniel Walczak, Rafał Smoleń oraz sam zespół.

 

„Z Danielem pracuje nam się świetnie. Jest niezwykle osłuchany i wyjątkowo uporządkowany, co w tym zawodzie jest rzadkością. To człowiek, na którego zawsze można liczyć. Niewielu wie też o tym, że najbardziej kręci go muzyka elektroniczna, co dla nas było istotnym kryterium w doborze osoby, z którąmoglibyśmy współpracować ” – deklaruje zespół.

 

Na nowej płycie BOKKA ujawnia swoją własną planetę – Planetę B, na której „często świeci słońce, a gdy zapada noc jest tak ciemno, że widać wszystkie gwiazdy. Tam czujemy się najbliżej kosmosu. Planetę B zamieszkują niezliczone gatunki ptaków, egzotyczne koguty, kury, pies oraz dwie wiewiórki”. Album wymyka się gatunkowym kategoryzacjom. Bywa eteryczny i zmysłowy, to znów emanuje żywym pulsem i niekłamaną energią. BOKKA nie przestaje się rozwijać, pozostając jednym z najciekawszych reprezentantów rodzimej muzyki avant pop.

 

Niebawem pojawi się okazja, aby zobaczyć zespół na żywo. Więcej szczegółów poniżej:

19-21. 04 Poznań, Enea Spring Break Showcase Festival & Conference

20.04  Gdańsk, Stary Maneż

 

Album “Life On Planet B”  dostępny w przedsprzedaży: http://smarturl.it/LifeOnPlanetB

 

Tracklisting:

  1. Day 1
  2. In Love With The Dead Man
  3. Secret Void
  4. Forgive Me
  5. Take My Hand
  6. Paper Fuse
  7. Button
  8. Hello Darkness
  9. Breach
  10. Run For Yourself

 

info:materiały prasowe


Dodaj swój komentarz


E-mail (wymagany, nie publikowany)

Zobacz wszystkie wywiady ›