Juwenalia Śląskie 2012

24 kwietnia 2012 16:03

Trwa wielkie odliczanie do największego na Śląsku studenckiego festiwalu, który odbędzie się w dniach 21-26 maja.

Program imprezy :

21 maja BARWNY KOROWÓD STUDENTÓW – Centrum Katowic

22 maja IMPREZY TOWARZYSZĄCE – Katowice

23 maja REGGAENALIA UŚ – Osiedle Akademickie Ligota

24 maja DISCO POLO PARTY – Klub Studencki Straszny Dwór

25 maja TOTALNA INWAZJA STUDENTÓW VOL. 1

STRACHY NA LACHY Juwenalia 2012 z domieszką grozy? Niee! To tylko Strachy… na lachy! Ekipa „Grabaża” to kolejny zespół, który uświetni studenckie święto w stolicy Śląska!

LAO CHE. Nie są tak niebezpieczni, jak szef mafii z Szanghaju w „Indiana Jonesie i Świątyni Zagłady”, ale ich twórczość na pewno na długo nie pozwoli wam zmrużyć oka! Jako prawdziwi crossoverowcy zaoferują każdemu muzyczną ucztę, której nie da się zapomnieć na długo.
superman.jpg
Działający od 13 lat na polskim rynku muzycznym zespół Lao Che od początku istnienia stawiał na oryginalność. Rockowe brzmienie oraz charakterystyczny wokal Huberta Dobaczewskiego od razu zjednały sobie rzesze fanów.

FISZ EMADE, czyli dwaj bracia Bartosz i Piotr Waglewscy, tworzący muzykę, którą trudno jednoznaznacznie scharakteryzować. Zagrają na Wielkiej Inwazji Studentów vol. 1.

26 maja TOTALNA INWAZJA STUDENTÓW VOL. 2

Vavamuffin był wielokrotnie nagradzany przez magazyn „Free Colours”, między innymi w kategoriach „Największa polska muzyczna nadzieja”, czy też „Najlepszy polski debiut płytowy”.

COMA. Juwenalia Śląskie w lekko sennym klimacie? Niemożliwe, bo ten zespół na pewno was nie uśpi! Mowa tu oczywiście o Comie, której bez wątpienia nie trzeba nikomu przedstawiać.

ENEJ , czyli Zwycięzcy I edycji Must be the Music! Zobaczycie ich już 26 maja podczas Wielkiej Inwazji Studentów vol.2

Odwiedzajcie również stronę Juwenaliów Śląskich – http://www.juwenaliaslaskie.pl – systematycznie będą pojawiać się na niej nowe informacje na temat wydarzenia!

źródło:www.juwenaliaslaskie.pl


Dodaj swój komentarz


E-mail (wymagany, nie publikowany)

Zobacz wszystkie wywiady ›