W sobotę, 1 października, w klubie Wiatrak VAVAMUFFIN !!!

16 września 2011 19:01

Koncert VAVAMUFFIN to 100% gwarancji udanego wieczoru i potężnego powakacyjnego energetycznego kopa w postaci dużej dawki dźwięków o korzeniach ze słonecznej Jamajki.

VAVAMUFFIN to ogień na scenie i pozytywny przekaz w najlepszej postaci.Zespół powstał w 2003 roku na warszawskich Siekierkach a w jego skład zespołu weszli zarówno debiutanci,jak i utytułowani już zawodnicy polskiej sceny reggae.
Każdy z nich ma za sobą jakąś muzyczną historię, a razem sprawiają,że po każdym koncercie jeszcze długo ludzie nucą ich numery Smoking, Bless, Paragon czy Jah jest prezydentem.
Vavamuffin ma na swoim koncie kilka setek koncertów, w tym występy przed publicznością na Przystanku Woodstock.Zespół koncertuje w kraju i za granicą, i to właśnie koncerty są ich żywiołem.Kto raz go zobaczy, będzie chciał znów… i znów… i znów.

Na płytach są świetni , ale to co oni wyprawiają na koncertach… tego słowami chyba nie da się opisać.Praktycznie nie mają kawałków, które się nie podobają.

Zespół zagra swoje najlepsze kawałki, z pewnością nie zabraknie także utworów z najnowszej płyty zespołu “Mo’ better rootz”.

„Mo’ better rootz” to trzecia studyjna płyta Vavamuffin i podróż do źródeł muzyki reggae i raggamuffin.
Do tańca i do posłuchania. Najlepsza w ich dorobku!
www.vavamuffin.art.pl
www.karrot.pl/vavamuffin


info:www.wiatrak.art.pl


Dodaj swój komentarz


E-mail (wymagany, nie publikowany)

Zobacz wszystkie wywiady ›