Silesia in Love 2012

25 czerwca 2012 12:55
Line up:

Chris Liebing – Frankfurt
Klaudia Gawlas – Passau
Electronmike – Graz
Niereich – live – Graz
Siasia – Katowice
Gregor Es – Czechowice Dziedzice
Chris Liebing – Frankfurt
http://www.clr.net/
Jak nikt inny potrafi efektywnie oddziaływać na dzisiejszą i wczorajszą muzykę techno. Chris Liebing 2012 – to ścisła definicja brzmienia, którego podstawy mają już właściwie 20 lat – jednak dzięki wytwórni Liebinga „Create. Learn. Realize“ brzmienie to zyskuje potencjał do tworzenia się na nowo z miesiąca na miesiąc. Kto nie chce tak długo czekać, niech posłucha cotygodniowego anglojęzycznego podkasta CLR Chrisa. Nauka o techno podana w przystępny sposób.

Klaudia Gawlas – Passau
www.klaudiagawlas.de/
Urodzona w Polsce i dorastająca w Niemczech Klaudia dzięki swej prawdziwej miłości do techno zyskała sobie przychylność uszu i serc międzynarodowych fanów techno. Zarówno w kraju swego urodzenia, jak i w ojczyźnie z wyboru świętuje sukces za sukcesem. Występy na MAYDAY w Niemczech i Polsce, na NATURE ONE, produkcje z frankfurckim DJ-em i producentem Erikiem Sneo oraz różne nagrody i miejsca na listach newcomerów w niemieckich magazynach techno czynią Claudię największym polsko-niemieckim towarem eksportowym na świat.

Electronmike – Graz
www.electronmike.com
Electronmike to od dawna znana twarz austriackiej sceny techno. Zaczynał od relacjonowania eventów dla niemieckiego magazynu Raveline, po czym szybko stworzył własną elektroniczną tożsamość także jako DJ i producent. Po produkcjach na Kne’Deep“, „Killaz“, „6 Feet Under“ czy „abstract“ przyszedł czas na występy na NATURE ONE, na hiszpańskim Circus Nation Festival czy w berlińskim Tresorze. Polscy raverzy znają Electronmike´a nie tylko z SOUNDTROPOLIS Festival. Jednak żaden festiwal, w którym brał udział, nie wyraża lepiej obsesyjnego uczucia Mike´a do muzyki niż belgijskie „I Love Techno”. A uczucie to jest wyjątkowo głębokie.

Niereich – live – Graz
www.soundcloud.com/niereich
Tego Austriaka bez dwóch zdań można opisać jako najgorętszą nową twarz techno 2012 roku. Jako współzałożyciel „Audio Stimulation Recordings“ w kwietniu świętował swoją premierę na Mayday w Niemczech. Jego brzmienie w produkcjach na labelach takich jak „Nachtstrom Schallplatten“, „DMOM“, „Construct Rhythm“ czy „TK Records” to głębokie, często ciemne techno. Na typowym live akcie Niereicha jest szaleństwo, jakby nie było jutra. Solidna porcja basów sprawia, że liczy się tylko tu i teraz – właśnie ten moment na Silesia-in-Love 2012.

Siasia – Katowice
http://www.dj-siasia.net/
Debiutował w 1996 r. w wieku 13 lat jako DJ radiowy i od tego czasu błyskawicznie zdobywał doświadczenie klubowe i eventowe. Nie tylko grał na polskim MAYDAY, SOUNDTROPOLIS i NATURE ONE, ale był też na berlińskich Love Parade. W klubie Inq Club w Katowicach co miesiąc odbywa się jego impreza Electronic Shock. Można tam usłyszeć produkcje, które Siasia wypuszcza na rynek od 2000 r. jako właściciel wytwórni „Dirty Stuff Records”. To inteligentne techno z masywnym bangingiem.
Gregor Es – Czechowice Dziedzice
facebook.com/thegregores
Już w 2002 r. Grzegorz tworzył swoje pierwsze mixy, lecz dopiero w 2005 r. wystartował na dobre, przez co nie tylko jego kariera nabrała dynamiki, ale też polska scena elektroniczna. Organizowane przez niego imprezy Logarythmica to hołd złożony społeczności techno. Występują tam gwiazdy razem z newcomerami, którym on nie jest już od dawna. Jego udział na polskim MAYDAY, SOUNDTROPOLIS i NATURE ONE uczyniły z niego ważnego bohatera rodzimej sceny techno.

źródło: Materiały promocyjne organizatora.

http://info.silesiainlove.pl/


Dodaj swój komentarz


E-mail (wymagany, nie publikowany)

Zobacz wszystkie wywiady ›