Powitanie lata w Gdyni

18 czerwca 2018 17:52

Lato kojarzy nam się ze słońcem i wypoczynkiem, a jaki jest lepszy sposób na połączenie słońca i wypoczynku, niż doskonale zorganizowany festiwal muzyczny? Już 23 czerwca rozpocznie się impreza Cudawianki 2018.

Lato kojarzy nam się ze słońcem i wypoczynkiem, a jaki jest lepszy sposób na połączenie słońca i wypoczynku, niż doskonale zorganizowany festiwal muzyczny? Już 23 czerwca rozpocznie się impreza Cudawianki 2018.

Zabawa odbędzie się na plaży Gdynia Śródmieście, gdzie będziemy mogli posłuchać wykonawców takich jak duet Para z Warszawy, Łona i Webber wraz z zespołem The Pimps, Mela Koteluk, oraz zespół Dub Pistols. Rozpoczecie koncertów planowane jest na godzinę dwudziestą i potrwa aż do północy, a w międzyczasie będzie można skorzystać z takich atrakcji jak festiwal foodtrucków, podczas którego można spróbować szerokiej palety potraw przygotowywanych na miejscu. Lista artystów została dokładnie przemyślana i wybrana w taki sposób, aby na scenie znaleźli się wykonawcy poruszający się w różnych dziedzinach, dzięki czemu każdy uczestnik zabawy odnajdzie coś dla siebie. Poza miłośnikami koncertów i dobrego smaku, coś dla siebie znajdą także osoby chcące podszkolić się w temacie miksu i wizualizacji scenicznej. InfoBox stanie się miejscem, w którym odbędą się warsztaty z tych dziedzin, gdzie będzie można przyjrzeć się działaniu Rane i The Loop. Aby wziąć udział w warsztatach, należy wcześniej zarejestrować się pod adresem mailowym warsztaty@cudawianki.eu.

Menu prezentuje się następująco:

20:00 – duet PARA (support wyłoniony w konkursie) 
21:00 – Łona & Webber z zespołem The Pimps 
22:30 – Mela Koteluk 
00:15 – Dub Pistols

Poza kwestiami muzycznymi sporą atrakcją będzie także pokaz mody, podczas które zaprezentowane zostaną kreacje lokalnych butików. Warto zaznaczyć, że nie będą to jedynie kreacje dla młodych i bardzo szczupłych dziewcząt, ale takie pasujące do każdego wieku i każdej figury. Cudawianki 2018 to doskonała okazja do tego by nawiązać nowe znajomości, bowiem podczas imprezy odbędą się atrakcje związane z różnymi dziedzinami, a to oznacza, że przyciągną one pasjonatów z szerokimi horyzontami zainteresowań. Cudawianki 2018 to festiwal czysto artystyczny i poza głównymi atrakcjami, znajdziemy także mniejsze, ale nie mniej interesujące.

Dobrym przykładem może być specjalnie przygotowana strefa relaksu, w której będzie można odpocząć od codziennego zgiełku, a także praktykować jogę, obejrzeć spektakl baniek mydlanych. Od godziny 19 do 23:30 będzie można obejrzeć autorskie filmy studentów Gdyńskiej Szkoły Filmowej, które zostaną zaprezentowane w ramach akcji Cuda Kino. Niezależnie od tego czy chcemy odpocząć, rozerwać się czy dowiedzieć się czegoś nowego, na festiwalu Cudawianki 2018 na pewno będziemy dobrze się bawić, tym bardziej, że wstęp jest darmowy.

Dostarczył partner imprezy sklep Muzyczny.pl


Dodaj swój komentarz


E-mail (wymagany, nie publikowany)

Zobacz wszystkie wywiady ›