NeraNature, ujawnia listę utworów i trailer do płyty

18 marca 2011 03:03

Nera ujawnia kolejne szczegóły swojego solowego albumu zatytułowanego „Foresting Wounds”, który ukaże się dzięki wytwórni Metal Mind Productions. Wokalista kojarzona dotychczas z metalowym zespołem Darzamat zapowiada premierę swojego debiutanckiego albumu na 9 maja 2011. Artystka opublikowała właśnie krótki trailer, który zapowiada album „Foresting Wounds”.

Znany jest również lista utworów, które znajdą się na wydawnictwie. „Foresting Wounds” zawiera jedenaście autorskich kompozycji utrzymanych w klimatach atmosferycznego rocka/metalu. Album dopełnia cover z repertuaru zespołu Garbage, zatytułowany „The World is not Enough”. Wcześniej, bo już za trzy tygodnie, pojawi się natomiast singiel radiowy zatytułowany „Shattered”, który będzie promował płytę.

NeraNature
„Foresting Wounds”

Lista utworów:

Shattered
Precious Now
The World is Not Enough*
Woman Soul
Oblivion
Broken
Disappointed
Some Air
Scar
Before
Dormant
Someone

* Cover zespołu Garbage

Pomysł stworzenia NeraNature zrodził się na początku 2009 roku. Wokalistka chciała wraz z odpowiednią stylistycznie muzyką przekazywać swoje przemyślenia dotyczące odwiecznej więzi człowieka z przyrodą, jak również osobiste odczucia związane z obserwacją relacji międzyludzkich i towarzyszących im emocjom. Nazwa zespołu jest połączeniem dwóch słów: Nera – pseudonimu wokalistki i liderki zespołu oraz Nature, jako odzwierciedlenie głębokiego powiązania z otaczającą nas przyrodą. Nazwa NeraNature nie jest jednak tylko i wyłącznie jednopłaszczyznowa. Można ją również interpretować jako naturę Nery, czyli przedstawicielki kobiet poszukujących, które uczą się siebie i wciąż są przez siebie same zaskakiwane, tym co kryje się w ich głębi. Ten właśnie kobiecy charakter tekstów, jest jednym z ważniejszych elementów zespołu. Warstwa liryczna albumu zahacza o tematy trudnych relacji międzyludzkich, ale dociera też do takich rejonów jak problem oddalenia człowieka od natury i siebie samego. Postawa reprezentowana przez Nerę poprzez swoje teksty nie jest jednak tylko i wyłącznie pozą artystyczną, bowiem wokalistka od 15 lat jest wegetarianką i obrończynią praw zwierząt.

Wkrótce na oficjalnej stronie myspace (www.myspace.com/neranature ) znajdzie się również jeden z utworów, który znajdzie się na debiutanckim albumie.

Więcej:
www.myspace.com/neranature
www.metalmind.com.pl

Oficjalny fanpage
www.neranature.pl

Promotion
Worldwide (except Poland):
agnieszka.kulpinska@metalmind.com.pl

Poland:
joanna.promocja@metalmind.com.pl

Zespół:
neranature@gmail.com


Dodaj swój komentarz


E-mail (wymagany, nie publikowany)

Zobacz wszystkie wywiady ›