MYSLOVITZ – premiera nowej płyty – 31 maja 2011

5 kwietnia 2011 02:23

Na początku 2010 roku zespół Myslovitz – po długiej przerwie – ponownie wszedł do studia, by rozpocząć rejestrację nowego albumu. Pierwsza sesja odbyła się na przełomie stycznia i lutego w Ustroniu.

W tym celu została wynajęta modernistyczna willa (obecnie Dom Architekta). Później prace przeniosły się do nowoczesnego studia w  Lubrzy a następnie do Wrocławia do studia Fonoplastykon. Na producenta i  realizatora płyty wybrano Marcina Borsa.

Sesje nagraniowe można było śledzić na specjalnie uruchomionym blogu, gdzie na bieżąco Myslovitz informowało swoich fanów o postępach w  pracach nad nowym materiałem, dodając filmy ze studia, zdjęcia oraz wpisy członków zespołu (www.myslovitz2010.pl).

Jak mówią sami muzycy: „Jest to najbardziej twórczy czas w naszej karierze, skomponowaliśmy 18 utworów, z czego tylkocześć miała znaleźć się na albumie. Ku naszemu zaskoczeniu wszystkie piosenki okazały się na tyle ciekawe, że trudno było nam z jakąś się rozstać. Dlatego postanowiliśmy wydać dwie płyty rozłożone w czasie.”

Najnowsza płyta której premiera odbędzie się 31 maja 2011 roku nosić będzie tytuł „Nieważne jak wysoko jesteśmy…”. Ukaże się w dwóch formatach CD i LP.

Promować będzie ją singiel pt. „Ukryte”, który do rozgłośni radiowych trafi 28 marca 2011r. Do piosenki powstaje teledysk w reżyserii Krzysztofa Pawłowskiego.

 

info:www.emimusic.pl


Dodaj swój komentarz


E-mail (wymagany, nie publikowany)

Zobacz wszystkie wywiady ›