Juwenalia Śląskie 2012

28 marca 2012 15:48

Tradycyjne święto studentów, na które czekamy z niecierpliwością, odbędzie się w dniach 21-26 maja. Tej wiosny szykujemy dla Was wiele fantastycznych niespodzianek

Plan Końca Świata:

21 maja BARWNY KOROWÓD STUDENTÓW – Centrum Katowic

22 maja IMPREZY TOWARZYSZĄCE – Katowice

23 maja REGGAENALIA UŚ – Osiedle Akademickie Ligota

24 maja DISCO POLO PARTY – Klub Studencki Straszny Dwór

25 maja TOTALNA INWAZJA STUDENTÓW VOL. 1

LAO CHE. Nie są tak niebezpieczni, jak szef mafii z Szanghaju w „Indiana Jonesie i Świątyni Zagłady”, ale ich twórczość na pewno na długo nie pozwoli wam zmrużyć oka! Jako prawdziwi crossoverowcy zaoferują każdemu muzyczną ucztę, której nie da się zapomnieć na długo.
superman.jpg
Działający od 13 lat na polskim rynku muzycznym zespół Lao Che od początku istnienia stawiał na oryginalność. Rockowe brzmienie oraz charakterystyczny wokal Huberta Dobaczewskiego od razu zjednały sobie rzesze fanów.

FISZ EMADE, czyli dwaj bracia Bartosz i Piotr Waglewscy, tworzący muzykę, którą trudno jednoznaznacznie scharakteryzować. Zagrają na Wielkiej Inwazji Studentów vol. 1.

26 maja TOTALNA INWAZJA STUDENTÓW VOL. 2

COMA. Juwenalia Śląskie w lekko sennym klimacie? Niemożliwe, bo ten zespół na pewno was nie uśpi! Mowa tu oczywiście o Comie, której bez wątpienia nie trzeba nikomu przedstawiać.

ENEJ , czyli Zwycięzcy I edycji Must be the Music! Zobaczycie ich już 26 maja podczas Wielkiej Inwazji Studentów vol.2

Odwiedzajcie również stronę Juwenaliów Śląskich – http://www.juwenaliaslaskie.pl – systematycznie będą pojawiać się na niej nowe informacje na temat wydarzenia!

źródło: http://www.juwenaliaslaskie.pl


Dodaj swój komentarz


E-mail (wymagany, nie publikowany)

Zobacz wszystkie wywiady ›