Impreza w hotelu? To jest to!

23 sierpnia 2015 20:45

2-szampanska-zabawaObecnie coraz to więcej osób organizuje różnego rodzaju imprezy poza domem. Tak jest oczywiście znacznie wygodniej. Imprezy nie są jednak organizowane wyłącznie w klubach, dyskotekach, remizach, salach weselnych, bo coraz to więcej hoteli oferuje urządzenie rozmaitych imprez w swoich wnętrzach.

Dobra impreza czyli….

Taka naprawdę dobra impreza, niezależnie od tego, czy jest to wesele, impreza biznesowa, integracyjna, wieczór panieński czykawalerski, kameralny koncert, to taka impreza, która jest doskonale zorganizowana. Obiekty hotelowe nie tylko udostępniają swoje wnętrza na urządzenie danego wydarzenia, ale chętnie włączają się w organizację, coraz to częściej zatrudniają doskonałych fachowców, którzy doświadczeni są w przygotowywaniu imprez.

Sylwester w hotelu

Jest to opcja, którą coraz chętniej wybierają miłośnicy prawdziwych sylwestrowych balów. Impreza sylwestrowa w ekskluzywnym hotelu to nie to samo, co impreza w zatłoczonym klubie czy popularna „domówka”. Hotel organizuje nie tylko doskonałą muzykę, aby goście mogli bawić się do białego rana, ale także liczne inne atrakcje, jak gry i zabawy, wspaniały pokaz sztucznych ogni, sylwestrowe menu bogate w wykwintne trunki i przekąski.

Coraz to więcej obiektów specjalnie dla gości z dziećmi organizuje osobne bale sylwestrowe dla najmłodszych, a następnie oferuje opiekę nad maluchami, aby rodzice mogli oddawać się zabawie bez obawy o swoje pociechy. Świetną inicjatywą jest także opieka nad dziećmi na następny dzień do południa w różnych kącikach zabaw, bo wówczas rodzice mogą nieco dłużej pospać i odpocząć po nieprzespanej nocy.

 

A może w góry?

Czy można wyobrazić sobie bardziej malowniczą scenerię na rozpoczęcie Nowego Roku jak cudowne polskie góry czyli Tatry? Planując imprezę sylwestrową w hotelu, warto rozważyć taką propozycję jak sylwester w hotelu położonym z cudownym widokiem na okolicę… Jednym z bardziej malowniczych zakątków polskich gór jest oczywiście jego niepisana stolica czyli Zakopane, w centrum którego leży luksusowy hotel w Zakopanem (www.hotelaries.pl). Sylwester w tym miejscu z całą pewnością będzie jednym z tych niezapomnianych!


Dodaj swój komentarz


E-mail (wymagany, nie publikowany)

Zobacz wszystkie wywiady ›