Festiwal Rock Stars w katowickim Spodku

30 kwietnia 2011 03:38

Festiwal Rock Stars – Pozytywna Energia to festiwal otwierający młodym i zdolnym wykonawcom drzwi do kariery i statusu Gwiazdy Rocka! Jury złożone z przedstawicieli branży muzycznej i partnerów festiwalu wyłoni kandydatów zaproszonych do półfinałów i
finału. Zwycięzca wystąpi na koncercie finałowym u boku gwiazd nie tylko polskich.Wygra również sesję nagraniową singla i jego promocję. Całość poprowadzi amerykański muzyk na co dzień mieszkający w Katowicach – Jeff Shiffman.

18.00 W części pierwszej koncertu wystąpią zespoły, którym nie udało się zakwalifikować do półfinałów Festiwalu Rock Stars.
19.00 Następnie zobaczymy wybranych finalistów i zespoły, które mogliśmy oglądać na antenie TVP 2 w programie „A normalnie o tej porze”, na które głosowali widzowie.
20.00 Kolejnym elementem jest już koncert inaugurujący Festiwal Rock Stars –Pozytywna Energia. Wystąpią na nim zarówno młodzi artyści, jak i uznane już na rynku muzycznym marki. Będą to m.in. Finsky, Ocean, Lipa li, Łzy i Myslovitz. Ten ostatni zespół otrzyma z rąk Marszałka Województwa Śląskiego statuetkę Rock Stars. Imprezę poprowadzi Kabaret Młodych Panów.

 

03.05.2010


Dodaj swój komentarz


E-mail (wymagany, nie publikowany)

Zobacz wszystkie wywiady ›