Chris Brown na jedynym koncercie w Polsce!

7 października 2012 21:17

Kiedy w 2004 roku piętnastoletni Chris Brown wszedł po raz pierwszy do studia nagraniowego, nikt pewnie się nie spodziewał, że w ten oto sposób zaczyna się jedna z najbardziej niezwykłych karier w dziejach współczesnej muzyki pop. Rok później jego debiutancki album, zatytułowany po prostu Chris Brown zdobył status podwójnej platynowej płyty sprzedając się w ponad pięciu milionach egzemplarzy na całym świecie. Równie wielkim sukcesem okazał się pierwszy singiel z tej płyty Run It, który utrzymywał się przez pięć tygodni na szczycie listy przebojów Bilboardu.

Pochodzący z niewielkiego miasteczka syn strażnika więziennego okazał się jedną z największych gwiazd współczesnego R’n’B. Jego niesamowity talent potwierdziły bardzo szybko kolejne płyty, z których opublikowana w zeszłym roku F.A.M.E przyniosła mu prawdziwy deszcz nagród – w tym Grammy za najlepszy album R’n’B, pięć statuetek BET Awards, a także nagrodę za najlepszy wideoklip, przyznany piosence „Look At me Now”. Nie spoczywając na laurach, artysta w tym roku wydał kolejną płytę, która dotarła do pierwszego miejsca na liście przebojów Bilboardu, przysparzając mu kolejne miliony fanów na całym świecie. Jak na razie, w ciągu ośmiu lat obecności w studio i na scenie, Chris Brown ośmiokrotnie umieszczał swoje single na szczycie listy przebojów Bilboardu, udało mu się też dokonać tego z dwoma albumami – F.A.M.E i Fortune, a w kolekcji jego nagród znajdują między innymi trzy statuetki MTV za najlepszy wideoklip, jest także trzykrotnym laureatem American Music Awards, a w 2006 roku udało mu się zdobyć prestiżową World Music Award, przyznawaną muzykom, którzy danego roku sprzedali największą liczbę płyt na świecie. Jego talent znalazł również potwierdzenie podczas występów u boku takich gwiazd, jak Busta Rhymes, Game czy Ludacris.

Już 25 listopada będziecie się mogli przekonać na własne oczy, jak bardzo zasłużone są te wszystkie wyróżnienia, Chris Brown wystąpi bowiem po raz pierwszy w Polsce, podczas jedynego koncertu w katowickim „Spodku”! Koncert ten to część olbrzymiej trasy promocyjnej, w trakcie której Chris Brown po raz pierwszy od czasu odwołanego tourne w 2010 roku zawita do Europy, możecie się więc spodziewać wyjątkowego show. Perfekcyjna oprawa sceniczna, doskonałe nagłośnienie, świetlne show i  tancerze na pewno zapewnią Wam niezapomniane przeżycia przy dźwiękach największych hitów Chrisa Browna!

źródło: materiały promocyjne organizatora/ foto. Sony

Organizator: Agencja Artystyczna PARADAM


Dodaj swój komentarz


E-mail (wymagany, nie publikowany)

Zobacz wszystkie wywiady ›