Behemoth – „Konkwistadorzy Diabła”(Mystic Production) premiera: 16 maja

28 kwietnia 2012 16:10

W ostatnim czasie Adam Darski, lider grupy Behemoth, stał się pełnoprawnym celebrytą, którego twarz rozpoznają dziś wszyscy czytelnicy portali plotkarskich. Nie wiem na ile któregoś z nich zainteresuje zawartość książki „Konkwistadorzy diabła”, ale to z pewnością spory rarytas dla fanów grupy. Zresztą sprawdźcie sami, oto fragment:
…Nie byłem w stanie wejść na tę górę, gdzie jest położony zamek w Bolkowie! Leźliśmy w tempie Jezusa pod Golgotą, a ja dokładnie się tak czułem i miałem czaszki w oczach. Byłem przerażony. Im wyżej byliśmy, tym mniej miałem tlenu. Idziemy z obstawą, oni się dziwnie patrzą. Potem mijani po drodze fani robią nam zdjęcia. Myśleli pewnie, że jestem kompletnie pijany albo naćpany, bo nikt nie pomyśli, widząc ledwo żyjącego faceta, że jest chory! (…)Wreszcie wleźliśmy za scenę, ogarnęła mnie totalna panika, że albo zaraz zemdleję, albo to już w ogóle koniec, ciemność i dobranoc. Marzyłem o tym, aby zemdleć i żeby ten koszmar się skończył. (Adam „Nergal” Darski)
Książka zawiera historię zespołu bez wybielania faktów i szukania rozgrzeszenia. To opowieść o zespole, który dotarł na sam szczyt i dziś z powodzeniem koncertuje u boku takich tuz metalu jak Slayer czy Metallica.


Dodaj swój komentarz


E-mail (wymagany, nie publikowany)

Zobacz wszystkie wywiady ›